Movies
Ratings
60
Dial M for MurderRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
MemoriesRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.0
CubeRated ★ 1.0
ContactRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 1.0
Whisper of the HeartRated ★ 1.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0