Titles you rated
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.0
FluRated ★ 0.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5