Titles you rated
LegendRated ★ 4.0
WombRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
Shadows in the PalaceRated ★ 1.0
The ESP CoupleRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
AlienRated ★ 5.0
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Sx_TapeRated ★ 2.0
LovelaceRated ★ 3.0- DoctorRated ★ 2.0
The Lone RangerRated ★ 2.0
JumperRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.0