Titles you rated
17 AgainRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5