Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0