Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Black DahliaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5