Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
My LoveRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Fast XRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 5.0