Movies
Ratings
89
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0