Titles you rated
SilmidoRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 4.0