Movies
Ratings
731
Gone GirlRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
The Map Against the WorldRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
The Monkey KingRated ★ 3.0
InkheartRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.5