Movies
Ratings
64
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
Mourning GraveRated ★ 1.0
TranscendenceRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.0