Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5- TarotRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
RealRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Holy SpiderRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
TerrifierRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
The King of KingsRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0