Movies
Ratings
623
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
CarterRated ★ 3.0
Day ShiftRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
The Night of the UndeadRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5