Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 2.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 2.0
HitchRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
True LiesRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 2.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
LooperRated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 2.5