Titles you rated
A Normal FamilyRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.0
Project SilenceRated ★ 1.0
DriveRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 1.5
Under ParisRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 1.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Search OutRated ★ 1.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5