Movies
Ratings
720
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 2.5
Sin CityRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0