Movies
Ratings
483
Black WidowRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5