Series
Ratings
200
Operation ProposalRated ★ 4.0
Strongest Chil-wooRated ★ 2.0- I Need a FairyRated ★ 2.0
Angel's RevengeRated ★ 3.0
Mother's GardenRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 3.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 2.0
Medical Top TeamRated ★ 2.0
The Night WatchmanRated ★ 2.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 0.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 0.5
The Return of IljimaeRated ★ 2.5
Empire of GoldRated ★ 3.0