Movies
Ratings
1270
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
DrivenRated ★ 3.5
Matchstick MenRated ★ 3.5
Fist of LegendRated ★ 3.5
3 Days to KillRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
The Truth About LoveRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Cyborg SheRated ★ 4.0