Titles you rated
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.0
HerbRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0