Movies
Ratings
57
ZarafaRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0