Movies
Ratings
612
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
BorderRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0- HamjinabiRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
It's What's InsideRated ★ 2.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.0