Series
Ratings
33- 마이턴Rated ★ 4.5
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0