Movies
Ratings
104
The PiperRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
My 11th MotherRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0