Titles you rated
TarzanRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5