Movies
Ratings
327
Free GuyRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.0