Movies
Ratings
84
Happy as LazzaroRated ★ 5.0
LolaRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Nicholas on HolidayRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Woman in GoldRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Total EclipseRated ★ 4.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.0