Movies
Ratings
132
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0