Series
Ratings
53
The Princess's ManRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
On AirRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 1.5
Couple or TroubleRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5