Movies
Ratings
44
ElementalRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 1.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 2.5
NerveRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0