Movies
Ratings
74
Toy StoryRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0
Rinco's RestaurantRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Mirror MirrorRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5