Titles you rated
Agents of MysteryRated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 1.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
Sing "Yesterday" for MeRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 1.5