Movies
Ratings
71
MasqueradeRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.5
PandoraRated ★ 1.5
PassengersRated ★ 2.5
LifeRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 1.0
American SniperRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0