Titles you rated
HealerRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0