Movies
Ratings
654
All the Bright PlacesRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
JudgementRated ★ 3.0
Just MercyRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Under ParisRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 2.5