Titles you rated
Introduction to MineralogyRated ★ 5.0
GachiakutaRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.5- Tensei shitara Slime Datta Ken: Coleus no YumeRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.5
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Promise of WizardRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Ranma1/2Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0