Movies
Ratings
35
The HandmaidenRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
LucyRated ★ 5.0