Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Running on EmptyRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
TronRated ★ 3.0
GrotesqueRated ★ 1.5
Crimson PeakRated ★ 3.0
A Woman Is a WomanRated ★ 3.5
City of GlassRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
TumbleweedRated ★ 3.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 2.5