Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.5