Movies
Ratings
402
GodzillaRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.5
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 3.5
Innocent ThingRated ★ 3.5
Taxi 3Rated ★ 3.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
Man of VendettaRated ★ 4.0
Love in MagicRated ★ 3.5
102 DalmatiansRated ★ 3.5