Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 2.5
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.0