Titles you rated
PassengersRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
HallelujahRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5