Movies
Ratings
144
Furious 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.0
AntiqueRated ★ 2.5
HopeRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 1.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 1.5
Runway CopRated ★ 2.5
He's on DutyRated ★ 1.5
HelplessRated ★ 0.5
Late AutumnRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 0.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0