Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.0