Movies
Ratings
237
SanctumRated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 2.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
The InvasionRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Red Riding HoodRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 2.5