Movies
Ratings
494
Bad BoysRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Run-OffRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 5.0
SouthpawRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
A DayRated ★ 3.5