Series
Ratings
11- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0
- Secret UnnieRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- Yeojaga Ughaneun Deneun Iyuga IssdaRated ★ 4.0
- OrangeRated ★ 3.0
My Daughter's Men : Dad is Watching 4Rated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0- Interviews with Monster GirlsRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 5.0