Titles you rated
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 2.5
Tong: MemoriesRated ★ 1.5
The Joseon GunmanRated ★ 0.5- InuYashaRated ★ 5.0