Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0