Movies
Ratings
101
White ChicksRated ★ 3.0
OnceRated ★ 1.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5